Fizjoterapia kobiety po operacji

Większość kobiet przyjmuje za naturalne takie symptomy jak ból kręgosłupa, utrzymujący się dyskomfort w obrębie krocza po porodzie, zmniejszone doznania seksualne, popuszczanie moczu w czasie zwiększonego wysiłku czy zwiotczały brzuch. Tymczasem zarówno tym, jak i wielu innym objawom, pojawiającym się w połogu i później, można zapobiegać lub skutecznie je leczyć, bez ingerencji farmakologicznej czy chirurgicznej.

Dr n. med. Natalia Smolarek zajmuje się fizjoterapią bólu kobiet w ciąży i połogu, terapia blizn po cięciu cesarskim i operacjach ginekologicznych, rehabilitacją przed i po operacjach ginekologicznych z dostępu brzusznego i pochwowego, terapią mięśni dna miednicy mniejszej ? zaburzenia czynności dolnych dróg moczowych  oraz statyki narządów rodnych i terapią obrzęków limfatycznych.

Masaże:

* masaż leczniczy w ciąży z elementami terapii manualnej

Jest to bezpieczny, specjalnie przygotowany pod kątem kobiet w ciąży, zabieg pomagający zmniejszyć ból, zredukować napięcie mięśniowe, usprawnić krążenie krwi i limfy, zmniejszyć stres i zrelaksować całe ciało. Program indywidualnie dostosowanej terapii obejmuje działania z zakresu masażu, ortopedycznej terapii manualnej, terapii mięśniowo ? powięziowej, terapii tkanek miękkich, PNF, neuromobilizacji, kinesiotapingu.

– rwa kulszowa, cieśń nadgarstka

– bóle kręgosłupa

– bóle i drętwienie rąk i nóg

– bolesne skurcze mięśni

* masaż po porodzie leczniczy z elementami terapii manualnej

Zabieg uwzględnia problemy kobiet po porodzie, zwracając uwagę na miejsca w ciele najbardziej przeciążone, bolesne, starając się przywrócić im prawidłowe funkcjonowanie oraz zrelaksować całe ciało.  Program indywidualnie dostosowanej terapii obejmuje działania z zakresu masażu, ortopedycznej terapii manualnej, terapii mięśniowo ? powięziowej, terapii tkanek miękkich, punktów spustowych, PNF, neuromobilizacji, kinesiotapingu.

Rejestracja telefoniczna do Pani dr  Smolarek pod numerem 607 630 602

Scroll to Top